Více než 25 let bavíme lidi jako jste Vy 

Pavel Kovář

Vzhledem k  dlouholeté praxi můžeme říci, že se jedná o velice zkušeného DJ a zároveň moderátora společenských a sportovních akcí komunikujícího i v anglickém jazyce. Aktivně působí od roku 1990 ať už v prostředí klasických diskoték, tak i v privátních akcích.

Co se týče svateb a firemních večírků je vyhledávaným moderátorem, bavičem a DJ v jedné osobě. V minulosti spolupracoval na externích akcích pro rádia Evropa 2 a rádio Rubi.  Je spoluautorem interaktivní učebnice hudební výchovy pro základní školy, která se zabývá historií hudby 20. století. Jeho hudební mix,  který s hrdostí nazývá  TOP OF THE POP – obsahuje výběr největších hitů od dob Elvise Presleyho až po současnost napříč téměř celým hudebním spektrem.  Je tedy ideální volbou i pro  zahraniční svatby a večírky konané  v České republice.

Václav Kopka

Na scéně komerčních diskoték a privátních večírků působí od roku 1994. Má za sebou řadu privátních akcí (firemní večírky, narozeninové párty) a nespočet odehraných, moderovaných  diskoték pro širokou veřejnost.  Vzhledem k jeho dlouhodobé činnosti v tomto směru i zde máte záruku v jeho hudebním rozsahu, který Vás určitě zaujme.

V minulosti se podílel na řadě projektů a remixů. Za zmínku určitě stojí vysílaný pořad pro rádio Haná společně s Mirkem Pakrem s názvem – Tuner, jehož obsahem byly největší hity 80-90 let.  Nedílnou součástí jeho praxe je i autorská tvorba. Na jeho kontě jsou např. remixy pro český projekt The Ruffboyz, zpěvačku Ivetu Bartošovou, pro zpěváka Jarka Šimka, slovenskou Kristinu, chorvatskou Karmu a řadu dalších zahraničních interpretů. Má za sebou 3 autorská alba s taneční a klubovou muzikou. Některé songy se také objevili na CD kompilacích Taneční Liga. K jednomu z nich natočil i videoklip, který byl vysílán na domácí a zahraniční hudební TV. V současné době se věnuje v rámci autorské tvorby hudebním podkladům pro TV a zvukovému designu, který dodává do hudebních knihoven.